reklam
reklam
DOLAR 31,0911 % 0.3
EURO 33,7670 % 0.12
STERLIN 39,3866 % -0.01
FRANG 35,3348 % 0.27
ALTIN 2.023,51 % 0,32
BITCOIN 1.613.042 -0.09
reklam

A Milli Kadın hentbolcular hazırlık kampında

Yayınlanma Tarihi : Google News
A Milli Kadın hentbolcular hazırlık kampında
reklam

EHF EURO 2024 6. Eleme Grubu maçları için hazırlıklarını sürdüren A Milli Kadın Hentbol Takımımız’ın hazırlık kampı Ankara Prof. Dr. Yaşar Sevim Hentbol Salonu’nda başladı.

ANKARA (İGFA) – Milli Takımımız 22-29 Kasım tarihleri arasında Tunus Milli Takımı ile ortak kamp yaparken, 1-6 Aralık tarihleri arasında da Slovakya Milli Takımı ile ikili kamp çalışması yürütecek.

Başantrenör Costica Buceschi yönetimindeki A Milli Takımımız 24 ve 28 Kasım tarihlerinde Tunus, 3 ve 5 Aralık tarihlerinde ise Slovakya milli takımları ile Prof. Dr. Yaşar Sevim Hentbol Salonu’nda ikişer hazırlık maçı oynayacak. Dört hazırlık maçının da başlama saati 18.00 olacak.

A Milli Kadın Hentbol Takımı’nın Tunus ile yapacağı kamp ve maç kadrosu (22-29 Kasım 2023 / Ankara):

Kaleci: Yaren Berfe Göker (Kastamonu Bld.), Yağmur Bembeyaz (Konyaaltı Bld.)
Sol Kanat: Beyza İrem Türkoğlu (Konyaaltı Bld.), Kübra Sarıkaya (Armada Praxis Yalıkavak)
Sol Oyun Kurucu: Aslı İskit Çalışkan (CS Magura Cisnadie), Diğdem Hoşgör (Konyaaltı Bld.), Ayşenur Sormaz (Üsküdar Belediyesi)
Orta Oyun Kurucu: Gülcan Tügel (Yenimahalle Bld.), Dönegül Bozdoğan (Konyaaltı Bld.), Betül Karaaslan (Yenimahalle Bld.)
Sağ Oyun Kurucu: Beyza Karaçam (Lokomotiv Zagreb), Zeynep Nur Ulukoz (Görele Bld.), Ece Sözmen (Armada Praxis Yalıkavak)
Sağ Kanat: Ayşenur Kara (Görele Bld.), Emine Gökdemir (Kastamonu Bld.)
Pivot: Büşra Işıkhan (Kastamonu Bld.), Ceren Demirçelen (Kastamonu Bld.), Sibel Gündoğdu (Üsküdar Bld.)

A Milli Kadın Hentbol Takımı’nın Slovakya ile yapacağı kamp ve maç kadrosu (1-6 Aralık 2023 / Ankara)

Kaleci: Yaren Berfe Göker (Kastamonu Bld.), Yağmur Bembeyaz (Konyaaltı Bld.)
Sol Kanat: Elif Sıla Aydın (İzmir BBSK), Tuana Akman (Armada Praxis Yalıkavak)
Sol Oyun Kurucu: Aslı İskit Çalışkan (CS Magura Cisnadie), Diğdem Hoşgör (Konyaaltı Bld.), Betül Yılmaz (Kastamonu Bld.), Edanur Kılıç (Konyaaltı Bld.)
Orta Oyun Kurucu: Edanur Burhan (Armada Praxis Yalıkavak), Gülcan Tügel (Yenimahalle Bld.), Reyhan Kaya (Üsküdar Bld.)
Sağ Oyun Kurucu: Zeynep Nur Ulukoz (Görele Bld.), Beyza Karaçam (Lokomotiv Zagreb), Ece Sözmen (Armada Praxis Yalıkavak)
Sağ Kanat: Bilgenur Öztürk (Konyaaltı Bld.), Yasemin Özgür (Armada Praxis Yalıkavak), Emine Gökdemir (Kastamonu Bld.)
Pivot: Büşra Işıkhan (Kastamonu Bld.), Ceren Demirçelen (Kastamonu Bld.) Meryem Erdoğan (Üsküdar Bld.)

Teknik Ekip: Costica Buceschi (Başantrenör), M.Serkan İnci (Antrenör), Yeliz Yılmaz (Antrenör), Ragıp Demirman (Kaleci Antrenörü), İlker Kurtulmuş (Sportif Performans Antrenörü), Taha Yeşiltepe (Fizyoterapist), Bora Serter (A Milli Takım Menajeri)

reklam

YORUM YAP

reklam

HAFTANIN MAÇLARI

Samsunspor Samsunspor
23 Şubat 2024

17:00
- - -

Çaykur Rizespor Çaykur Rizespor
Kayserispor Kayserispor
24 Şubat 2024

10:30
- - -

MKE Ankaragücü MKE Ankaragücü
Gaziantep FK Gaziantep FK
24 Şubat 2024

10:30
- - -

İstanbul Başakşehir İstanbul Başakşehir
Konyaspor Konyaspor
24 Şubat 2024

10:30
- - -

Hatayspor Hatayspor
Fenerbahçe Fenerbahçe
24 Şubat 2024

10:30
- - -

Kasımpaşa Kasımpaşa
Sivasspor Sivasspor
25 Şubat 2024

10:30
- - -

Pendikspor Pendikspor
Karagümrük Karagümrük
25 Şubat 2024

10:30
- - -

Alanyaspor Alanyaspor
Trabzonspor Trabzonspor
25 Şubat 2024

10:30
- - -

Adana Demirspor Adana Demirspor
İstanbulspor İstanbulspor
25 Şubat 2024

10:30
- - -

Beşiktaş Beşiktaş
Galatasaray Galatasaray
26 Şubat 2024

17:00
- - -

Antalyaspor Antalyaspor
DETAYLI FİKSTÜR
reklam