Arkanıza Yaslanın Ve Seyredin « Ayrıntı TV

5 Ekim 2022 - 06:11

Arkanıza Yaslanın Ve Seyredin

Arkanıza Yaslanın Ve Seyredin
Son Güncelleme :

06 Eylül 2019 - 1:20

234 views

İş yeri açmak veya yeni bir iş için ofis tutmak oldukça zahmetli bir iştir. Bunun için uygun yer belirlenip kiralık ofis aranmalı, daha o ofise göre ofis eşyaları alınmalı, telefon, internet gibi iletişim donanımları yaptırılmalı. Bütün bunlar zaman kaybı ve yorucu işlerdir. Bu zahmetli işlerden kurtulmak artık hazır ofis ile mümkün.

 Hazır Ofis Nedir?

 Hazır ofis elinize çantanızı ve evraklarınızı alıp kapısından girebileceğiniz yeni işyerinizdir. İçerisinde bir ofiste ihtiyaç duyacağınız her şey bulunmaktadır. İstediğiniz büyüklükte sizler için kiralanan bu yerler de firmaya ait telefon numarası, faks numarası, yazıcı, internet hizmet, televizyon, ofis mobilyaları, çalışma masaları, koltuklar, evrak dolapları, alarm sistemi gibi her detayın düşünüldüğü hazır ofis her bütçeye göre de seçenekler sunmaktadır.

 Yukarıdaki hizmetlerin dışında, rutin ofis temizliği, çay kahve makinesi ile hazır içeçek servisi imkanı, gelen müşterilerin, konukların karşılanması, gelen kargoların alınması ve farklı iş görüşmeleri imkanı bulunmaktadır.

 Hazır Ofis Sistemi Nasıl İşler?

 Hazır ofis İstanbul’da bulunan iki ilçede ve yurt dışında bulunan üç ülkede hizmet vermektedir. Büyük tesis içerisinde yüksek katlı binaların içerisinde dizayn edilmiş bu hazır ofis çalışma yerlerinde ortak kullanım alanları toplantı salonları mevcuttur. Ofislerin büyüklüğü değişkenlik göstermektedir.

 Ofis güvenliği şirkete bağlı olarak kontrol edilen bir sistemdedir. Sekreter, hizmeti de hazır ofis hizmetleri içerisinde yer alır. Belirli zamanlarda yapılan temizlik hizmeti de hazır ofislerin sistemi içerisinde yer alır.

 Hazır Ofis Maliyeti

 Ofis büyüklüğü yeterli olmadığı taktirde daha büyük ofise geçme imkanı sunar. Bu ofisleri kiralamak istediğiniz süre kadar kiralama şansınız vardır. Aylık, yıllık kiralama seçenekleri yapılacak olan sözleşme ile belirlenir.

 Ofis içerisinde kullanılan bütün hizmetler tek bir maliyet altında tahsil edilir. Telefon, internet giderleri, çay-kahve giderleri, temizlik giderleri, aidat ve sigorta gibi giderleri, altyapı giderleri, güvenlik giderleri, elektrik, doğal gaz ve su giderleri gibi kalemlerin hepsi tek bir maliyet altında ele alınır. Ekstra olarak herhangi bir gider tahsil edilmemektedir. Bu hazır ofis sistemi sayesinde net giderinizi de önceden ayarlama imkanınız olacaktır.