Taksim Korku Evi « Ayrıntı TV

3 Haziran 2023 - 21:13

Taksim Korku Evi

Taksim Korku Evi
Son Güncelleme :

24 Mayıs 2019 - 22:09

368 views

Taksim Korku Evi Farklı Oyun Çeşitleri ve Ambiyansıyla İnsanları Şaşırtıyor!

Sizlere korku ve gerilim dakikalar geçirmenizi sağlayan taksim korku evi arkadaşlarınızla birlikte seçtiğiniz oyun türüne bağlı olarak size eğlence, korku ve gerilimi en üst seviyede sunmaktadır. 1800’lü yılların yaşatıldığı sizlere en inandırıcı şekilde hazırlanmış korku teması en üst düzeydi gerilim deneyimi yaşatmaktadır. Usta oyuncu kadrosu ve gerçekçi objelerle oluşturulmuş olan taksim korku evi arkadaşlarınızla size eşsiz dakikalar sunuyor. Arkadaşlarınızla birlikte karanlık bir ortamda uyanırsınız, hiç bilmediğiniz bir yerdesinizdir ve birkaç saniye sonra zor durumda olduğunuzu anlarsınız. Özel olarak hazırlanmış bu yerden kurtulmak için çevrenizdeki ip uçlarından yararlanmanız gerekmektedir. Eğer zamanında buradan çıkamazsanız zorum durumda kalacağınızı anlarsınız. Her an baş başa kalabileceğiniz hayalet ya da ruhani varlıklara hazır olun! Taksim korku evinde en iyi eğitim almış uzman oyuncu kadrosu ve en kaliteli efektlerle birlikte en uygun ortam hazırlanmıştır.

Çeşitli oyun seçenekleriyle birlikte sizlere istediğiniz oyun deneyimini sunmaktadırlar. Genellikle korku evlerinin konsepti kullandığı oyuncular ya da materyaller farklılık göstermektedir ve bazıları size gerçekten bu korku deneyimini yaşatamayabilir. Fakat taksim korku evi senaryosu, konsepti ve oyuncu kadrosuyla size bu deneyimi akılda kalıcı ve güzel bir anı olarak akıllarınıza kazıyor. Birçok senaryo seçeneği bulunan taksim korku evinde oyunları geçmek sizin elinizdedir, eğer uygun zamanda ip uçlarını bulup çözemezseniz paranızdan olacağınızı ya da başaramayacağınızı düşünmeyin çünkü geçemediğiniz yerde görevli kişi tarafından yardım görebilmektesiniz.

Oyun Çeşitleri ve Bilinmesi Gerekenler

Taksim korku evinde evden kaçış, gerilim, korku ve ekstra korku düzeylerinden istediğinizi tercih edebilirsiniz. Tercih edeceğiniz oyun türüne göre bulmacaları çözün, şifreli kapıları açmaya çalışın ya da küçük kızı ellerinden kurtarın. Aynı zamanda görevliler tarafından süreç boyunca izlendiğinizi unutmamalısınız eğer aktörlere saldırırsanız ya da nesnelere zarar verirseniz oyun sona erer. Oyun süresi toplam 1 saattir, rezervasyon süreniz sadece size aittir. Rezervasyon saatinden 5 dakika öncesinde kapıda olmanız gerektiğini de unutmamalısınız. Korku evine kesici ya da tehlikeye neden olabilecek herhangi bir araç veya aletle girmek kesinlikle yasaktır. Aynı zamanda epilepsi, klostrofobi (kapalı alan korkusu), kalp rahatsızlığı, hamilelik, epilepsi gibi rahatsızlıklarından birine sahipseniz korku evi size uygun bir yer değildir eğer bunları aldırış etmeden girerseniz bütün sorumluluk size aittir.

Taksim Korku Evi Oyunları Hakkında Detaylar

Sürekli izlendiğinizden dolayı çıkabilecek herhangi bir sorunda ya da devam edemeyeceğinizi düşündüğünüzde izlendiğinizi unutmayın istediğiniz zaman kameraya oyunu bırakmak istediğinizi belirtirseniz oyunu o an sonlandırabilirsiniz. Oyunu başarılı bitirseniz ya da bıraksanız bir şey kazanıp veya kaybetmiyorsunuz bunun bir deneyim olduğunu unutmayın bu bir yarışma değildir. Korku evinde heyecan seviyesini seçebildiğiniz gibi şifre zorluğunu da seçebilmektesiniz. Genellikle ilk deneyimi olan kişilere önerilen orta derece zorluk düzeyinde şifrelerdir. Taksim korku evi size en iyi korku ve heyecan deneyimi yaşatmak amacıyla tasarlanmıştır. Arkadaşlarınızla birlikte ip uçlarını çözerek odalardan teker teker geçerek kurtulmaya çalışırsınız. 2 kattan 8 odadan 2 tünel ve 3 aktörden oluşan taksim korku evi içinde bulunan kaçırılan kızı kurmaya cesaretin var mı?

Tercih edeceğiniz oyuna bağlı olarak bulmacaları çözüp, şifreli kapıları açarak ya da küçük onların elinden kurtararak oyunu başarılı bir şekilde bitirebilirsiniz. En 2 kişilik grup ile heyecanlı korku evinde çözülmeyi gereken birçok sır ve kurtarılması gereken bir kız sizi bekliyor. İstanbul’un en iyi korku evlerinden biri olan taksim korku evi korkunç ve heyecan senaryosu sizlere hayatınızda unutamayacağınız bu eğlenceli deneyimi yaşatıyor.