Smok Elektronik Sigara Modelleri ve Fiyatları « Ayrıntı TV

30 Eylül 2022 - 05:22

Smok Elektronik Sigara Modelleri ve Fiyatları

Smok Elektronik Sigara Modelleri ve Fiyatları
Son Güncelleme :

06 Kasım 2017 - 1:01

4.316 views

Sigaranın insan sağlığına olan etkileri günümüzde daha belirgin bir şekilde gözükmeye başladığı için ve pek çok rahatsızlığa sebep olduğundan dolayı insanlar sigarayı bırakmak için elektronik sigaralara yönelmişlerdir. Elektronik sigaralar gün geçtikçe daha da popüler duruma gelmiştir. Bu elektronik sigaralar içerisinde likitleri bulunmaktadır. Bu likitler sayesinde insanlar daha az nikotinden etkilenmektedirler. Likitlerin içerisinde sıvılaştırılmış nikotin bulunmaktadır. Farklı aromalara sahip olabilirler. Bu şekilde vücudunuzun ihtiyacı olan kadar nikotini almasını sağlanır. Böylece sigaradan daha az zarar görmüş olursunuz. Elektronik sigaranın insan sağlığına her hangi olumsuz bir etkisi bulunmamaktadır. Smok elektronik sigara markası da bu elektronik sigara üreten markalar arasında yer almaktadır.

Günümüzde elektronik sigaralara olan talebin artması ile birlikte pek çok marka ve elektronik sigara modeli çıkmıştır. Bu markaların hepsi güvenilir değildir. Çoğu insan sağlığına zararlı ürünler piyasaya sunmaktadır. Bu yüzden olabildiğince bu elektronik sigara markalarını iyice araştırmalısınız. Güvenilir olan markaları tercih etmelisiniz. Bu elektronik sigara markaları arasında en kaliteli ürün sunumu yapan ve en güvenilir olan marka smok elektronik sigara markasıdır. Smok elektronik sigara markasının en çok üretilen ve tüketici tarafından en çok tercih edilen modeli smok allien olup, pek çok özelliğe sahiptir. Çok fonksiyonel olan bu modelde her pil için ayrı bir gösterge bulunmaktadır. 220 W maksimum çıkışa sahiptir. 2 yüksek ampere mevcut olup düz üst 186650 pil mevcuttur. Dış kabı paslanmaz çelik ve titanyumdan yapılmış kaliteli bir modeldir.

Elektronik sigaralar arsında smok g-priv 2 de görünümü ile kullanıcıların dikkatini çekmektedir. Aynı zamanda görünüşünün yanı sıra pek çok kullanım özelliği de bulunmaktadır. Smok g-priv 2 5 ml likit kapasitesine sahiptir. Duman çıkışı olarak yumuşak, sert ve normal çıkışa sahiptir. LED göstergesi bulunmakta olup her çekişinizi göstermektedir. Bu smok g-priv 2 özellikle görünüşü ile pek çok kullanıcının dikkatini çekmektedir. Elektronik sigara markaları arasında en çok tercih edilen ve en kaliteli ürünleri piyasaya süren marka smok elektronik sigaradır.
maltepe.madamnet.com