reklam
reklam
DOLAR 32,2391 % 0.07
EURO 35,0045 % 0.25
STERLIN 41,2310 % 0.36
FRANG 35,2204 % 0.18
ALTIN 2.464,70 % 0,12
BITCOIN 69.356,32 -1.131
reklam

KESOB heyetinden Kayseri Büyükşehir’e ziyaret

Yayınlanma Tarihi : Google News
KESOB heyetinden Kayseri Büyükşehir’e ziyaret
reklam

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (KESOB) Başkanı Şeyhi Odakır ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Şeyhi Odakır, Kayseri Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Alan, Otobüsçüler Odası Başkanı Hayrullah Şahin ile Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Rıfat Alparslan Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ı ziyaret etti.

Misafirlerini makamında kabul eden Başkan Büyükkılıç, Kayseri’nin tüm kamu kurum kuruluşları ve Sivil Toplum Kuruluşları ile tek vücut olduğunu vurgulayarak, “Kadim kentimiz, sevdamız Kayseri, tüm kamu kurum kuruluşları ve Sivil Toplum Kuruluşları birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde tek vücuttur. Ortak aklı ön planda tutarak el birliği ile Kayseri için çalışmaya devam ediyoruz. Odalarımızın kıymetli başkanları bizleri ziyaret ettiler, nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Kayseri Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Şeyhi Odakır ve oda başkanları da Büyükkılıç’a kente hizmetleri, odalara destekleri ve misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti.

Ziyarette, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Hüseyin Beyhan da hazır bulundu.

reklam

YORUM YAP