reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN
reklam

Manisa’da şehit ve gaziler öğrencilerle buluşuyor

Yayınlanma Tarihi : Google News
Manisa’da şehit ve gaziler öğrencilerle buluşuyor
reklam

Manisa Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği üyeleri Fatih Anadolu Lisesi öğrencileri ile Manisa Fatih Anadolu Lisesi konferans salonunda bir araya geldi.

MANİSA (İGFA) – Öğrenciler ile gazilik ve şehitlik kavramları  üzerine söyleyişi gerçekleştirdi.

Manisa Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği  Başkanı Adnan Kaya yaptığı açıklamada ” Fatih Anadolu Lisesi öğrencilerine şehitlik   ve gazilik kavramları  üzerine söyleyişi gerçekleştirdik. Öğrenciler  bizlere  sorular sordu. Bizlerde cevap verdik. Öğrencilerimize şehitlik gazilik kavramı yanı sıra anılarımızı vatan ve bayrak sevgisini anlattık. Bizleri konuk eden Fatih Anadolu Lisesi Müdürü Serdar Dinçer, okul idaresi ve öğretmenlerine teşekkür ederim” dedi.

Fatih Anadolu Lisesi Müdürü Serdar Dinçer  ise  “Okulumuzda yapılan bu etkinlikle öğrencilerimiz şehitlik ve gazilik kavramı üzerine bilgi sahibi oldular. Gazilerimizin anılarını dinlediler vatanımızın ne koşulları altında kazanıldığını ilk ağızdan dinlemiş oldular öğrencilerimiz açısından çok faydalı verimli bir sohbet oldu.  Milli ve manevi değerlerimize sahip çıkmamız gerektiği öğrencilerimiz öğrendi. Vatan sevgisinin her şeyin üzerinde olduğu vatanımızın çok zor şartlarda kazanıldığı bu uğurda birçok şehit verildiği gazilerimizden dinlediler” dedi.

reklam

YORUM YAP