reklam
reklam
DOLAR 32,2960 % -0.05
EURO 34,9357 % -0.05
STERLIN 41,4751 % 0.04
FRANG 36,1452 % 0.01
ALTIN 2.391,71 % -0,97
BITCOIN 66.859,57 -3.074
reklam
Turnuvalar (Ülkeler) - Uluslararası Hazırlık Maçları
02:00
ABD ABD
1 : 1
Brezilya Brezilya
03:30
Ekvador Ekvador
3 : 1
Bolivya Bolivya
İspanya - LaLiga 2
22:00
Espanyol Barcelona Espanyol Barcelona
0 : 0
Sporting de Gijon Sporting de Gijon
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 2
13:00
FC Irkutsk 2020 FC Irkutsk 2020
2 : 2
Baltika-Bfu Kaliningrad Baltika-Bfu Kaliningrad
17:00
Dinamo Moscow Reserves Dinamo Moscow Reserves
2 : 0
Yenisey 2 Krasnoyarsk Yenisey 2 Krasnoyarsk
17:00
FC Chertanovo Moskova FC Chertanovo Moskova
1 : 3
Dinamo St Petersburg Dinamo St Petersburg
17:30
Zvezda St Petersburg Zvezda St Petersburg
17:30
FC Tver FC Tver
18:00
FC Zenit-2 St Petersburg FC Zenit-2 St Petersburg
1 : 1
Rodina-M Rodina-M
18:00
FC Spartak-2 Moskova FC Spartak-2 Moskova
1 : 0
Luki-Energiya V.luki Luki-Energiya V.luki
18:00
Dinamo Vologda Dinamo Vologda
18:00
Torpedo Vladimir Torpedo Vladimir
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 3
08:00
FC Sakhalin FC Sakhalin
0 : 1
Dynamo Vladivostok Dynamo Vladivostok
14:00
Arsenal-2 Tula Arsenal-2 Tula
14:00
FC Khimki-M FC Khimki-M
16:00
Zenit Penza Zenit Penza
0 : 3
FC Kompozit Pavlovskiy Posad FC Kompozit Pavlovskiy Posad
16:00
Cosmos Dolgoprudny Cosmos Dolgoprudny
3 : 1
FC Kvant Obninsk FC Kvant Obninsk
17:00
Salut Belgorod Salut Belgorod
2 : 1
FK Orel FK Orel
17:30
FK Kolomna FK Kolomna
17:30
FC Strogino Moscow FC Strogino Moscow
18:00
FK Ryazan FK Ryazan
2 : 1
Ska-Khabarovsk-2 Ska-Khabarovsk-2
ABD - ABD NPSL
01:00
Grove Soccer United Grove Soccer United
4 : 0
Virginia Beach City FC Virginia Beach City FC
01:00
Las Vegas Knights FC Las Vegas Knights FC
01:00
Las Vegas Legends Las Vegas Legends
02:00
Columbus United FC Columbus United FC
1 : 0
Pensacola FC Pensacola FC
02:30
Virginia Dream FC Virginia Dream FC
4 : 2
Annapolis Blues FC Annapolis Blues FC
03:00
Minnesota Blizzard FC Minnesota Blizzard FC
0 : 3
Duluth FC Duluth FC
03:00
Joy St Louis Park Joy St Louis Park
4 : 1
Siouxland United FC Siouxland United FC
03:00
Sioux Falls Thunder FC Sioux Falls Thunder FC
0 : 2
Dakota Fusion FC Dakota Fusion FC
03:00
Kansas City Sol Kansas City Sol
3 : 1
CA Saint Louis CA Saint Louis
03:00
Gios Lions SC Gios Lions SC
4 : 3
Milwaukee Torrent Milwaukee Torrent
ABD - MLS Next Pro
02:00
Real Monarchs SLC Real Monarchs SLC
5 : 1
Sporting Kansas City II Sporting Kansas City II
02:00
Toronto FC II Toronto FC II
1 : 3
New York City FC II New York City FC II
ABD - NISA
02:00
Maryland Bobcats FC Maryland Bobcats FC
02:00
Michigan Stars FC Michigan Stars FC
02:00
Club de Lyon FC Club de Lyon FC
2 : 3
Savannah Clovers FC Savannah Clovers FC
ABD - USL Lig 2
01:00
Christos FC Christos FC
3 : 1
Patuxent Football Athletics Patuxent Football Athletics
01:00
Miami AC Miami AC
01:00
ST Petersburg FC ST Petersburg FC
01:00
West Virginia United West Virginia United
1 : 2
Charlotte Eagles Charlotte Eagles
02:00
Blackwatch Rush Blackwatch Rush
2 : 1
Boston City FC Boston City FC
02:00
Athens United Athens United
0 : 0
Tennessee SC Tennessee SC
02:00
Brevard Fire SC Brevard Fire SC
1 : 4
The Villages The Villages
02:00
Cedar Stars Rush Cedar Stars Rush
1 : 1
Ironbound SC Ironbound SC
02:00
Florida Elite Sa Florida Elite Sa
2 : 0
Brooke House FC Brooke House FC
02:00
Hudson Valley Hammers Hudson Valley Hammers
1 : 1
Westchester Flames Westchester Flames
02:00
Kalamazoo FC Kalamazoo FC
5 : 0
South Bend Lions South Bend Lions
02:00
Nona FC Nona FC
3 : 1
Inter Gainesville KF Inter Gainesville KF
02:00
Real Central New Jersey Real Central New Jersey
3 : 2
FC Lehigh Valley United FC Lehigh Valley United
02:00
North Carolina Fusion U23 North Carolina Fusion U23
2 : 2
SC United Bantams SC United Bantams
02:00
Toledo Villa FC Toledo Villa FC
2 : 1
Fort Wayne FC Fort Wayne FC
02:00
Wake FC Wake FC
2 : 3
North Carolina FC North Carolina FC
02:30
Swan City SC Swan City SC
02:30
Weston FC Weston FC
02:30
Virginia Marauders FC Virginia Marauders FC
0 : 2
Charlottesville Blues Charlottesville Blues
02:30
East Atlanta FC East Atlanta FC
2 : 2
Birmingham Legion FC 2 Birmingham Legion FC 2
02:30
Long Island Rough Riders Long Island Rough Riders
2 : 0
Manhattan SC Manhattan SC
02:30
Sarasota Paradise Sarasota Paradise
4 : 4
Tampa Bay United Tampa Bay United
03:00
Chicago City SC Chicago City SC
0 : 2
Des Moines Menace Des Moines Menace
03:00
Louisiana Krewe FC Louisiana Krewe FC
3 : 4
Blue Goose SC Blue Goose SC
03:00
Mississippi Brilla Mississippi Brilla
0 : 1
Hattiesburg FC Hattiesburg FC
03:00
St Charles FC St Charles FC
3 : 3
River Light FC River Light FC
04:00
Project 51O Project 51O
3 : 1
Davis Legacy Davis Legacy
04:00
San Francisco Glens SC San Francisco Glens SC
2 : 0
Monterey Bay FC Usl 2 Monterey Bay FC Usl 2
04:00
St. Croix SC St. Croix SC
3 : 3
Milwaukee Bavarian SC Milwaukee Bavarian SC
05:00
Arizona Arsenal SC Usl 2 Arizona Arsenal SC Usl 2
2 : 0
Capo FC 2 Capo FC 2
05:00
Oly Town FC Oly Town FC
1 : 0
United Pdx United Pdx
ABD - USL Şampiyonası
03:00
Memphis 901 FC Memphis 901 FC
2 : 2
Rhode Island FC Rhode Island FC
ABD - USL W Ligi
00:00
Swan City SC Swan City SC
2 : 4
Palm City Americanas Palm City Americanas
00:00
Virginia Marauders FC Virginia Marauders FC
4 : 1
Charlottesville Blues FC Charlottesville Blues FC
01:00
Tampa Bay United Tampa Bay United
01:00
Brooke House FC Brooke House FC
01:00
Carolina Uslw League Carolina Uslw League
1 : 2
North Carolina Fusion North Carolina Fusion
02:00
Christos FC Christos FC
3 : 3
Eagle FC Eagle FC
02:00
Cleveland Force SC Cleveland Force SC
0 : 0
Detroit City FC Detroit City FC
02:00
AFC Ann Arbor AFC Ann Arbor
0 : 1
Flint City AFC Flint City AFC
02:00
Greenville Liberty Greenville Liberty
7 : 0
Athens United Athens United
02:00
Indy Eleven Indy Eleven
1 : 0
Kings Hammer FC Kings Hammer FC
02:00
Marin FC Alliance Marin FC Alliance
1 : 4
San Francisco Glens SC San Francisco Glens SC
02:30
Cedar Stars Academy Cedar Stars Academy
7 : 1
AC Connecticut AC Connecticut
02:30
Morris Elite SC Morris Elite SC
10 : 0
Manhattan SC Manhattan SC
02:30
Paisley Athletic FC Paisley Athletic FC
7 : 0
Westchester Flames Westchester Flames
03:00
Miami AC Miami AC
03:00
Brevard SC Riptide Brevard SC Riptide
03:00
Challenge SC Challenge SC
1 : 2
Ahfc Royals Ahfc Royals
04:00
Colorado Storm Colorado Storm
14 : 0
Colorado International Soccer Academy Colorado International Soccer Academy
05:00
Capital FC Atletica Capital FC Atletica
0 : 2
Lane United FC Lane United FC
Arjantin - Profesyonel Lig
01:00
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
2 : 1
CA Central Cordoba SE CA Central Cordoba SE
03:15
Gimnasia Y Esgrima La Plata Gimnasia Y Esgrima La Plata
2 : 1
CA Barracas Central CA Barracas Central
03:15
CA Independiente Avellaneda CA Independiente Avellaneda
2 : 1
CA Banfield CA Banfield
21:00
Deportivo Riestra AFBC Deportivo Riestra AFBC
1 : 0
CA River Plate (Arg) CA River Plate (Arg)
Brezilya - Baiano, Serie B
01:00
EC Vitoria da Conquista BA EC Vitoria da Conquista BA
0 : 1
Colo Colo BA Colo Colo BA
01:00
Feirense BA Feirense BA
0 : 0
Galicia BA Galicia BA
Brezilya - Brasileiro Serie D
01:00
River PI River PI
1 : 3
Moto Club MA Moto Club MA
01:00
Iguatu CE Iguatu CE
1 : 0
America FC RN America FC RN
01:00
Petrolina PE Petrolina PE
1 : 1
CS Esportiva AL CS Esportiva AL
01:00
Real Noroestes ES Real Noroestes ES
0 : 1
Nova Iguacu RJ Nova Iguacu RJ
01:00
EC Avenida RS EC Avenida RS
1 : 0
Concordia AC SC Concordia AC SC
01:00
Cianorte FC PR Cianorte FC PR
1 : 1
Barra FC SC Barra FC SC
01:30
Ipatinga MG Ipatinga MG
0 : 3
Audax Rio RJ Audax Rio RJ
01:30
AA Internacional Limeira SP AA Internacional Limeira SP
2 : 2
Maringa FC PR Maringa FC PR
02:00
Aguia De Maraba PA Aguia De Maraba PA
0 : 0
Tocantinopolis EC TO Tocantinopolis EC TO
02:00
Sousa EC PB Sousa EC PB
3 : 2
Maracana CE Maracana CE
02:00
CS Sergipe SE CS Sergipe SE
0 : 1
SD Juazeirense BA SD Juazeirense BA
02:00
AS Arapiraquense AL AS Arapiraquense AL
0 : 2
AO Itabaiana SE AO Itabaiana SE
02:00
Capital FC TO Capital FC TO
1 : 0
Mixto MT Mixto MT
02:00
Portuguesa RJ Portuguesa RJ
1 : 1
Serra FC ES Serra FC ES
02:00
Sao Jose EC SP Sao Jose EC SP
6 : 0
CA Patrocinense MG CA Patrocinense MG
02:00
Costa Rica EC MS Costa Rica EC MS
2 : 1
EC Agua Santa SP EC Agua Santa SP
02:00
Hercilio Luz SC Hercilio Luz SC
1 : 2
EC Novo Hamburgo EC Novo Hamburgo
02:00
FC Cascavel PR FC Cascavel PR
0 : 0
Gremio Esportivo Brasil RS Gremio Esportivo Brasil RS
03:00
Rio Branco FC AC Rio Branco FC AC
2 : 1
Manaus FC AM Manaus FC AM
Brezilya - Brezilya Şampiyonası, Kadınlar
21:00
SE Kindermann SC SE Kindermann SC
21:00
SC Internacional RS SC Internacional RS
Brezilya - Brezilya Serie C
01:00
Sampaio Correa FC MA Sampaio Correa FC MA
2 : 1
SER Caxias do Sul RS SER Caxias do Sul RS
Brezilya - Paulista, Kadınlar
00:00
Santos FC SP Santos FC SP
0 : 1
Red Bull Bragantino SP Red Bull Bragantino SP
21:00
Pinda Sport Clube SP Pinda Sport Clube SP
21:00
Marilia AC SP Marilia AC SP
22:00
Sao Jose EC SP Sao Jose EC SP
22:00
SE Palmeiras SP SE Palmeiras SP
Çekya - Divize D
19:00
Slavoj Polna Slavoj Polna
19:00
FSC Stara Rise FSC Stara Rise
Çekya - MSFL
18:30
TJ Tatran Bohunice TJ Tatran Bohunice
18:30
Slovacko B Slovacko B
Ekvador - Serie B
03:00
Cuniburo FC Cuniburo FC
1 : 0
CD Independiente Juniors CD Independiente Juniors
Etiyopya - Premier Lig
15:00
Ethiopia Nigd Bank Ethiopia Nigd Bank
15:00
Bahir Dar Kenema FC Bahir Dar Kenema FC
15:00
Shashemene Kenema Shashemene Kenema
15:00
Fasil Kenema SC Fasil Kenema SC
18:00
Wolkite City FC Wolkite City FC
0 : 4
Ethiopian Coffee SC Ethiopian Coffee SC
18:00
Hawassa Kenema SC Hawassa Kenema SC
18:00
Wolkite City FC Wolkite City FC
Faroe Adaları - 1. deild
22:15
B36 B36 Torshavn IITorshavn II B36 B36 Torshavn IITorshavn II
22:15
Ki Klaksvik II Ki Klaksvik II
Fas - Botola Pro D1
20:00
Rs Berkane Rs Berkane
1 : 2
Renaissance Zemamra Renaissance Zemamra
Finlandiya - Kakkonen, A Grubu
18:30
Japs/47 Japs/47
18:30
Atlantis FC/Akatemia Atlantis FC/Akatemia
19:00
FC Kiffen FC Kiffen
1 : 2
Pepo Lappeenranta Pepo Lappeenranta
19:00
Nurmijarven Jalkapalloseura Nurmijarven Jalkapalloseura
19:00
PPJ Helsinki PPJ Helsinki
Finlandiya - Ykkonen
18:30
Espoon Palloseura Espoon Palloseura
18:30
KPV Kokkola KPV Kokkola
18:30
FC Jazz FC Jazz
18:30
FC Vaajakoski FC Vaajakoski
19:00
JJK Jyvaskyla JJK Jyvaskyla
19:00
PK Keski-Uusimaa PK Keski-Uusimaa
İrlanda - Birinci Lig
21:45
Bray Wanderers Bray Wanderers
1 : 0
Athlone Town Athlone Town
21:45
Cork City FC Cork City FC
1 : 0
Cobh Ramblers Cobh Ramblers
21:45
Finn Harps Finn Harps
0 : 0
University College Dublin University College Dublin
21:45
Kerry FC Kerry FC
1 : 0
Longford Town Longford Town
21:45
Wexford FC Wexford FC
0 : 0
Treaty United Treaty United
İrlanda - Premier Lig
21:45
Bohemians Dublin Bohemians Dublin
1 : 1
Derry City Derry City
21:45
Dundalk Dundalk
0 : 0
Sligo Rovers Sligo Rovers
21:45
Galway United FC Galway United FC
1 : 0
Drogheda United Drogheda United
21:45
St. Patrick´s Athletic St. Patrick´s Athletic
0 : 1
Shamrock Rovers Shamrock Rovers
21:45
Waterford FC Waterford FC
0 : 0
Shelbourne FC Shelbourne FC
İsveç - Damallsvenskan,Kadınlar
20:00
Vittsjo GIK Vittsjo GIK
0 : 2
Hammarby Hammarby
20:00
Hacken Gothenburg Hacken Gothenburg
4 : 1
Djurgardens IF DFF Djurgardens IF DFF
20:00
Linkopings FC Linkopings FC
4 : 2
Pitea IF DFF Pitea IF DFF
İsveç Amatör - Elitettan, Kadınlar
20:00
Orebro SK Soder Orebro SK Soder
1 : 0
IK Uppsala Fotboll IK Uppsala Fotboll
İzlanda - 1st deild
20:30
IBV Vestmannaeyjar IBV Vestmannaeyjar
20:30
Grotta Grotta
20:30
Grotta Grotta
20:30
IBV Vestmannaeyjar IBV Vestmannaeyjar
22:15
Throttur Reykjavik Throttur Reykjavik
22:15
Afturelding Afturelding
22:15
UMF Njardvik UMF Njardvik
22:15
IR Reykjavik IR Reykjavik
İzlanda - 2. deild
22:15
Haukar Hafnarfjordur Haukar Hafnarfjordur
22:15
Vikingur Olafsvik Vikingur Olafsvik
22:15
Reynir Sandgerdi Reynir Sandgerdi
22:15
Throttur Vogum Throttur Vogum
İzlanda - 3. deild
22:15
Hviti Ridarinn Hviti Ridarinn
22:15
Ellidi Ellidi
22:15
Kari Kari
22:15
IH Hafnarfjordur IH Hafnarfjordur
22:15
Vaengir Jupiters Vaengir Jupiters
22:15
KFK KFK
İzlanda - Kupa
21:00
KA Akureyri KA Akureyri
21:00
Fram Reykjavik Fram Reykjavik
22:15
Vikingur Reykjavik Vikingur Reykjavik
22:15
Fylkir Reykjavik Fylkir Reykjavik
Kazakistan - Birinci Lig
15:00
Aktobe Reserve Aktobe Reserve
15:00
Ulytau FC Ulytau FC
15:00
Jetisay FC Jetisay FC
15:00
Kairat-Zhastar Kairat-Zhastar
15:00
SD Family FC SD Family FC
15:00
Yassi Turkestan Yassi Turkestan
17:00
Khan Tengri FC Khan Tengri FC
17:00
FK Ekibastuz FK Ekibastuz
Kore Cumhuriyeti - WK-Ligi
13:00
Suwon WFC Suwon WFC
13:00
Sejong Sportstoto WFC Sejong Sportstoto WFC
13:00
Hwacheon Kspo FC Hwacheon Kspo FC
13:00
Mungyeong Sangmu Wfc Mungyeong Sangmu Wfc
13:00
Incheon Hyundai Steel Red Angels Incheon Hyundai Steel Red Angels
13:00
Gyeongju FC Gyeongju FC
13:00
Seoul City WFC Seoul City WFC
13:00
Changnyeong WFC Changnyeong WFC
Kosta Rika - Primera Division, Women
01:00
Ccdr Perez Zeledon Ccdr Perez Zeledon
0 : 3
LD Alajuelense LD Alajuelense
04:00
Municipal Pococ Municipal Pococ
0 : 2
Sporting FC Sporting FC
05:00
Dimas Escazu Dimas Escazu
3 : 3
Tsunami Azul FF Tsunami Azul FF
Mısır - Premier Lig
19:00
Future FC Future FC
3 : 1
El Gouna Fc El Gouna Fc
19:00
Pyramids FC Pyramids FC
3 : 0
Smouha SC Smouha SC
Nijerya - Premier League
17:00
Doma United FC Doma United FC
17:00
Sunshine Stars FC Sunshine Stars FC
Özbekistan - PFL
18:00
PFK Dinamo Samarqand PFK Dinamo Samarqand
18:00
FC Olimpik FC Olimpik
Özbekistan - Pro Liga
16:00
Pfk Aral Pfk Aral
16:00
PFC Shurtan PFC Shurtan
17:30
PFK Mashal Mubarek PFK Mashal Mubarek
17:30
FK Buxoro FK Buxoro
Tunus - Lig 1
19:30
Esperance Sportive de Tunis Esperance Sportive de Tunis
19:30
Us Monastir Us Monastir
Tunus - Ligue 2
18:30
As Rejiche As Rejiche
18:30
OC Kerkennah OC Kerkennah
18:30
EO Sidi Bouzid EO Sidi Bouzid
18:30
Es Zarzis Es Zarzis
18:30
AS Gabes AS Gabes
18:30
Em Mahdia Em Mahdia
18:30
Rogba Tataouine Rogba Tataouine
18:30
Stade Gabesien Stade Gabesien
18:30
CO Medenine CO Medenine
18:30
SC Moknine SC Moknine
18:30
ES Jerba Midoun ES Jerba Midoun
18:30
AS Jelma AS Jelma
18:30
ES Hammam Sousse ES Hammam Sousse
18:30
Club S Hammam-Lif Club S Hammam-Lif
18:30
CS Korba CS Korba
18:30
Sporting Ben Arous Sporting Ben Arous
Venezuela - Copa Venezuela
22:30
Atletico El Vigia Atletico El Vigia
22:30
Inter de Barinas Inter de Barinas
22:30
Academia Anzoategui FC Academia Anzoategui FC
22:30
UCV FC UCV FC
22:30
Portuguesa FC Portuguesa FC
22:30
Zamora FC Zamora FC
23:00
Angostura FC Angostura FC
23:00
Bolivar SC Bolivar SC
23:00
Aragua FC Aragua FC
23:00
CS Maritimo de la Guaira CS Maritimo de la Guaira